Konferenční a banketové židle dokáží oživit každou akci

Cateringová Židle Černá

Banketové či konferenční židle dostanou na různých akcích pořádně zabrat. Odolnost je proto jedním z nejdůležitějších, ale ne jediným faktorem při výběru tohoto druhu nábytku. Židle musí co to snést, měly by však rozhodně dobře vypadat. V současnosti se důraz klade na kvalitu spojenou s estetičností, na spojení funkčního s dobře vypadajícím. I proto, že nabídka židlí je široká, výběr není radno podceňovat. Jak si tedy vybrat co nejlépe?

Hliník a ocel

Možná vás to překvapí, ale dřevo už není navzdory všeobecné oblibě přírodních materiálů moc in. Alespoň co se týče konferenčních a banketových židlí. V současnosti se při jejich výrobě používá především ocel, hliník a přirozeně tkanina. Důvodem je především to, že takové židle jsou lehké, dají se bez problémů složit a zpratně uskladnit, případně přenést, kam potřebujete. Hliníková židle váží pouhých 5 kilogramů a má přitom dostatečně vysokou nosnost.
Další výhodou židlí z hliníku či oceli je jejich úspornost – co se financí i prostoru týče. Na sebe můžete stohovat až 18 židlí. Za nízkou cenu tak obdržíte kvalitní sezení, které vám vydrží a je skladné. Za zmínku ještě jistě stojí, že uvedené materiály jsou odolné proti otěru.

Cateringová Židle Modrá

Všechny typy akcí

Banketové i konferenční židle jsou dostatečně pohodlné, aby na nich hosté eventuálně vydrželi přečkat i delší dobu. Hodí se díky tomu pro různé typy akcí. Rozzáří místnost u příležitosti svatby či plesu, působí honosně a decentně u příležitosti karu, oslava jubilea díky nim nabude punc jedinečnosti a neopakovatelnosti.
Jelikož je k dispozici relativně široká škála barev a materiálů, můžete si vybrat vhodný výrobek pro jakoukoli akci. Červená je vhodná pro slavnostnější příležitost, žlutá k oslavě a zelená či modrá se hodí například na banket.

Místo navíc

Banketové či konferenční židle, vzhledem k tomu, na jaký typ akcií jsou vybírány, by měly být snadno přemístitelné. Zároveň by však měly být i snadno skladovatelné, jelikož se na akciích často stává, že je třeba udělat více místa. Přesunout židle, případně je odložit stranou nemusí být lehké, pokud nemáte ten správný typ. Banketové, případně konferenční židle jsou vyráběny tak, aby byly reprezentativní, ale praktické a účelně zároveň. Jsou stohovatelné, což oceníte především při jejich přepravě na místo určení i uskladnění. Jejich využitelnost je díky tomu opravdu široká. Místo si najdou v hotelích, restauracích i ve společenských místnostech.

Cateringová Židle Červená

 

Vybírat je z čeho

Oblíbená je například Konferenční židle Economy – čalouněná židle s pevným rámem. Působí univerzálně, nadčasově a luxusně, je zárukou komfortu při stolování či konferencích. Cateringové (banketové) židle různých barev mají vysokou životnost a poskytují pohodlné celodenní sezení. K dispozici jsou modely z jednobarevných látek, ale také z látek s jemným vzorem.
Na výběr je ovšem i možnost si vytvořit vlastní linii židlí. Můžete si vybrat tvar, šířku a tloušťku rámu, barvu a materiál čalounění a mít židle, jaké s vysokou pravděpodobností nemá nikdo jiný.

Levné a kvalitní

Konferenční a banketové židle jsou vysoce kvalitní a přitom levné. Rozhodnete-li se zvolit vlastní linii, tedy židle na míru, máte na ně pětiletou záruku. K nim je možnost doobjednat i návleky, které by samozřejmě byly ušity přímo na vybraný typ židlí. Vytvoření výjimečné židle už tedy není jen představou. Nyní máte možnost si navrhnout přesně to, co chcete a potřebujete. Při odběru 150 kusů obdržíte navíc vozík zdarma, díky čemuž bude logistika spojena s organizovanou akcí jednoduchou záležitostí.

 

Vyberte si z naší bohaté nabídky konferenčních židlí.