Banketové stoly: Na výběr máte z různých typů a materiálů

Cateringový stůl okruhlý skládací

Banketové či cateringové stoly jsou takové kusy nábytku, které člověk nejvíc ocení při akcích, na kterých se podává jídlo. Díky různým typům, které jsou k dispozici, se banketové stoly hodí pro svatby či křty, ale například i pro oslavy narozenin či firemní společenské akce. Použití banketových stolů je všestranné, jejich výběr různorodý.

Rozměry a stoly všeho druhu

Stoly si můžete vybrat na základě několika rozhodujících faktorů – podle materiálu a nosnosti, ale také podle velikosti. V nabídce jsou stoly o klasických rozměrech, ale máte možnost si zvolit i vlastní velikost. Individualizace – v případě, že potřebujete něco speciálního – je také samozřejmostí.

Ke slavnostnějšímu stolování – například u příležitosti oslav životního jubilea – se hodí Cateringový stůl Gregor či Konferenční stůl Economic. V obou případech jde o podlouhlé stoly, které se vyznačují kombinací kvality a přijatelné ceny. Hodí se do restaurací, ale také do hotelů či konferenčních místností. Díky široké nabídce velikostí stolů se dozajista naplní potřeby každého zájemce.

V nabídce jsou samozřejmě také kulaté stoly, a to v průměru od 120 do 200 cm. Cateringový stůl kulatý Profi oceníte především tehdy, když chcete, aby hosté mezi sebou komunikovali, byli v kontaktu a bavili se. Kulaté stoly se hodí do společenských místností stejně jako do konferenčních sálů. Hostům poskytují velmi dobrý komfort sezení a jsou zárukou příjemné atmosféry. Posezení u kulatého stolu totiž jaksi přirozeně podněcuje k rozhovoru.

Výbornou volbou jsou také koktejlové Stand by stoly. Hodí se jak na zahradní párty, tak na moderní svatby, stužkové či firemní rauty. Jedná se o stoly, které za použití dlouhých ubrusů působí luxusně a zlákají do svého okolí každého hosta. U těchto vysokých stolů se příjemně debatuje a baví, konzumování jídel či drinků také naprosto není problémem.

Cateringový stůl okruhlý skládací

Dostatek místa

Banketové stoly jsou skvělými pomocníky i proto, že jsou lehké, a přitom pevné, mají vysokou nosnost a jsou skládací. Stoly lze bez problémů rozložit a složit dle potřeby prakticky téměř kdekoli. Jelikož se stoly dají díky konstrukci jednoduše a pohodlně složit, k jejich uskladnění je zapotřebí pouze minimální prostor. Lze je tedy použít i jen při příležitostném prostírání, ale i při velkých oslavných akcích. S lehkostí se přenášejí a mohou se opakovaně kdykoli použít. Navzdory této flexibilitě jsou však dostatečně stabilní a odolné.

Konstrukce stolů je vyrobena z ocelových trubek a obsahuje také zajišťovací mechanismus. Desky sestávají z pevného a odolného polyethylenu či dřevotřísky. Barvu stolu si můžete vybrat dle přání. Bílou, světle či tmavě hnědou – podle toho, pro jakou příležitost či do jaké místnosti stoly potřebujete. Co je mimořádně důležité s ohledem na opakovanou využitelnost stolů, jejich povrchová úprava je odolná vůči poškrábání a rychlému poškození.

Cateringový stůl 183 x 76cm

Lehké a šetrné

V závislosti na konkrétním výběru se odvíjí i hmotnost stolů. Ta se však v průměru pohybuje kolem 25 kilogramů. Jelikož je při výrobě zvolena ocel a polyethylen, stoly jsou nejen lehké, ale také odolné a nenáročné na údržbu. V případě zašpinění či polití je stačí jen jednoduše přetřít hadrem a v okamžiku budou jako nové. Z toho důvodu jsou vhodné pro interiérové ​​stejně jako exteriérové ​​použití.

Náročnější zákazníci jistě ocení to, že stoly lze podle potřeby vyrobit is tlumením, které snižuje hluk i opotřebení stolu. Gumové nožičky nejenže redukují hluk, ale také zabraňují poškození podlahy, pokud je umístíte do interiéru.