Naše realizace

Naše realizace

Společnost Bajex působí na trhu již delší dobu a naše realizace si oblíbili mnozí zákazníci. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě! Našim krédem je co nejlépe uspokojit požadavky zákazníkům a svojí širokou produktovou řadou přetvořit jejich interiér či exteriér na vysněné království.

Hotel Bílé Studničky Dargov

V hotelu Bílé Studničky Dargov jsme dostali za úkol přetvořit sál na moderní a vkusné místo pro široké spektrum prováděných akcí. Naše realizace interiérů jsou zárukou profesionality, kreativity a odbornosti. Množství pozitivních ohlasů jen potvrzuje, že společnost Bajex dbá na spokojenost zákazníků. S úkolem jsme se popasovali následovně.

Hotel Bílé Studničky Dargov  Hotel Bílé Studničky Dargov2

Konferenční místnost BIAŁY DWÓR

Konference v hotelu BIAŁY DWÓR už nikdy nebude všední. Místnost doplněná našimi kvalitními produkty nabírá nový rozměr komfortu a estetiky. Dlouhé sezení už nebude utrpením. Naše skládací stoly skvěle zapadnou do vašeho interiéru či exteriéru. O jejich pozitivních vlastnostech se přesvědčila řada zákazníků. Neváhejte a prohlédněte si naši bohatou nabídku stolů a židlí právě teď.

BIAŁY DWÓR BIAŁY DWÓR2

Hotel Kastel

Naše realizace zahrnují také zařízení restaurací. Společnost Bajex je schopna zkrášlit i vaši restauraci. V hotelu Kastel byli s našimi produkty nadmíru spokojeni. Dopřejte vašim hostům nejen gastronomický zážitek, ale také pohodlí, komfort či inspiraci. Z naší široké nabídky si zaručeně vyberete.

Kaštel Kastel2

Hotel Kocierz

Cílem každého majitele hotelu je zaručeně spokojenost svých zákazníků. Hotelové doplňky jsme ladili do neutrálních barev. Interiér vyzařuje příjemnou atmosférou s nádechem domova. Naše produkty dokáží přeměnit i váš interiér či exteriér na oázu klidu a pohodlí. Z naší široké nabídky si zaručeně vyberete.

Kocírz Kocírz2

Naše realizace a nabídka se neustále rozrůstají o nové produkty a spokojené zákazníky. Vyberte si ještě dnes z naší pestré nabídky produktů a dopřejte svým prostorám nový nádech kvality, nových trendů a atraktivity pro vaše zákazníky. Nechte si vytvořit cenovou nabídku podle vašich představ a my se postaráme, aby vaše prostory znovu ožily.

Hotel Kubo

Hotel Kubo potřeboval rozsáhlou rekonstrukci svých pokojů. Dostali jsme za úkol navrhnout a zkrášlit všechny pokoje v tomto hotelu. Nebyl to snadný úkol pro nás, ale představili jsme tento koncept majiteli hotelu, který nám hotel kubo svěřil do našich rukou.

Hotel kubo 2 Hotel kubo lobby bar

Tyto fotky říkají o tom, že jsme to zvládli na jedničku. Pro více fotky, klikněte zde.