O nás

O nás

Klíčovým zaměřením naší společnosti jsou dekorační a praktické bytové textilie, jejich dekorování a distribuce konečnému spotřebiteli. Našimi zákazníky jsou hotely, penziony, restaurace, ale také individuální klienti hledající originalitu a atmosféru pro svůj interiér.

Naše společnost pomocí kvalitních textilií a nábytku dotváří interiéry hotelů, penzionů, restaurací a rodinných domů, zdůrazňuje jejich jedinečnost atmosféru a tím podporuje sebeprezentaci a cíle jejich majitelů. Jsme přesvědčeni, že v restauračních a hoteliérských službách prodává atmosféra a estetika prostoru, jehož nedílnou součástí jsou právě originální textilie. Naše produkty jsou oděvem pro váš interiér.

návleky na židle

 

Hotelový textil

V naší společnosti budujeme kulturu úcty k zákazníkovi a k ​​profesionálně odvedené práci. Našimi klíčovými hodnotami je kvalita, spolehlivost a orientace na klienta. Tmelem našeho týmu je láska k textiliím, osobní kreativita a entuziasmus, se kterým se každý den pouštíme do nových a nových realizací. Naši zákazníci a jejich představy jsou našimi impulsy a současně hnacími motory. Prioritním cílem naší společnosti je Vaše spokojenost.

 

Najdete nás

Bajex s.r.o.

Camenec 9

Bardějov, 08501 Slovensko

E-mail: bajex@bajex.sk

Tel: +421 919 280 686

Následuj nás


Napište nám